Новини

Літня програма для дітей 2012

Шановні батьки! Ми раді повідомити Вам, що в KM Language School успішно пройшла літня програма - навчання дітей англійській мові у розважальній формі!

У програмі брали участь діти віком від 7 до 15 лет. ВСЕ НАВЧАННЯ ПРОХОДИТЬ ВИКЛЮЧНО АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ. Програма включає:

- різноманітні проекти;
- перегляд відео (фільми, мультфільми);
- настільні ігри;
- читання казок та віршів; - ігри на свіжому повітрі.

Діти займалися 5 днів на тиждень. Програма розрахована на 20 робочих днів по годині або півтора, залежно від віку дитини. ·

Величезна перевага програми полягає в тому, що у дітей значно підвищується знання мови, так як вони занурюються в мовне середовище і всі ігри та завдання виконуються англійською мовою. За час проведення програми діти знаходять нових друзів, розвивають здатність добре чути і розуміти іноземну мову. А так як заняття проходять в ігровій формі, то вивчення мови відбувається невимушено, активно і дуже весело! І найголовніше - в цій програмі немає домашніх завдань! Діти весело проводять час і з задоволенням вчать англійську мову. Якщо Ви не змогли привести дитину до нас цього літа, не турбуйтеся, НАСТУПНОГО ЛІТА ЛІТНЯ ПРОГРАМА СТАРТУЄ ЗНОВУ!

Детальна інформація за адресою: вулиця Миру 17 Б, або за телефоном 6-87-02

Оставити заявку на навчання
г. Киев г. Обухов:
(067) 235-70-33
Конча-Заспа г. Украинка:
(096) 191-51-71
Подати заявку
Акція
Створи свій власний фільм англійською мовою! Створи свій власний фільм англійською мовою!

Запрошуємо дітей від 7 до 16 років пізнати світ кінематографу та відчути себе справжніми акторами ангійського кіно! Вартість програми - 750грн.

детальніше
Галерея
Сертифікати наших маленьких студентів детальніше

© 2022 - km-school.com.ua

webminton.com