Школа іноземних мов KM LANGUAGE SCHOOL

Ми успішно працюємо з 2011 року, надаючи освітні послуги як фізичним, так і юридичним особам. За цей час викладачі нашої мовної школи розробили найбільш вдалі схеми навчання для дорослих і маленьких студентів, підібрали найкращі навчальні матеріали та створили оптимальні умови для результативного вивчення іноземних мов як в групах, так і індивідуально.

І сьогодні KM LANGUAGE SCHOOL - це школа англійської мови не тільки в Києві. Наші філії працюють в Обухові і Українці, а спектр мовних курсів розширився, пропонуючи крім вивчення англійської ще й курси німецької мови, а також навчання польської.

Як проходить навчання в нашій мовній школі?

 • Навчання в прогресивної школі іноземних мов KM LANGUAGE SCHOOL починається з тестування, що дозволяє визначити рівень знань і навичок, виявити «слабкі місця» і на основі цього підібрати найбільш підходящий варіант навчання. Тестування займає не більше 30 хвилин і проводиться в офісі мовної школи (оскільки для точного результату важливо саме «живе» спілкування), складається з письмової та усної частини. Ви можете узгодити зручний час проведення тестів з адміністратором KM LANGUAGE SCHOOL по телефону або відправивши заявку на навчання через наш сайт.
 • На основі тестування складаються навчальні групи або розробляється програма індивідуального навчання.
 • В процесі навчання викладачі відстежують прогрес учнів і виявляють рівень їх знань за допомогою проміжного тестування. В результаті формується загальна картина засвоєння матеріалу, по якій можна судити про успішність студентів і визначати проблемні моменти для додаткового опрацювання.
 • По завершенні навчання наша школа іноземних мов видає учням відповідний сертифікат про проходження курсів англійської, німецької або польської мови.

Чим відрізняється наша школа англійської мови від інших шкіл Києва?

Для ефективного і швидкого вивчення англійської в KM LANGUAGE SCHOOL використовується комунікативна методика, заснована на повній відмові від рідної мови під час занять і максимальному зануренні студентів в живе мовне середовище. Для освоєння матеріалу задіюються всі можливості людського організму (зір, слух, логіка, пам'ять емоції і уява). При цьому кожному студенту приділяється належна увага, що дозволяє добитися високої результативності навчання.

Теоретичний матеріал по лексиці і граматиці обов'язково закріплюється практикою, і велика частина часу приділяється саме розмовній англійській. А спеціально для посилення практичних навичок учнів в нашій школі іноземних мов діє розмовний клуб, де в невимушеній атмосфері проходить цікаве спілкування на різні теми з носієм мови. Також студенти школи англійської мови KM LANGUAGE SCHOOL можуть безкоштовно користуватися нашою бібліотекою та відеотекою.

Які варіанти вивчення іноземних мов ми пропонуємо?

Програми навчання іноземним мовам будуються на сучасних принципах викладання, розробляються виходячи з потреб, інтересів, побажань і можливостей учнів нашої школи, а також з урахуванням рекомендацій провідних англійських, американських, німецьких і польських шкіл. У зв'язку з цим ми готові запропонувати своїм студентам будь-яку програму вивчення англійської мови як основного напрямку нашої школи:

 • загальний курс англійської для дорослих і дітей;
 • ділова англійська;
 • інтенсивний курс;
 • корпоративне навчання;
 • підготовка до іспитів різної специфіки (IELTS, FCE, CAE, CPE, ЗНО, міжнародні тести, іспити в школі, вузі);
 • спеціальні курси англійської мови.

Практично всі програми англійських курсів доступні і для групового, і для індивідуального навчання.

Німецьку та польську мови, як додатковий напрямок нашої школи, ми викладаємо в індивідуальному порядку або при наборі необхідної кількості студентів до відповідної групи.

Ми пропонуємо послуги репетитора

У школі іноземних мов KM LANGUAGE SCHOOL Ви можете скористатися послугами найкращих репетирів англійської, німецької, польської для освоєння будь-якої обраної мовної програми.

Індивідуальне навчання іноземної мови має на увазі роботу репетитора з одним студентом і надає ряд переваг: вільний графік занять, вибір індивідуальної програми навчання, регулювання інтенсивності вивчення мови, всецілу увагу викладача, можливість вибирати місце навчання.

Однак варто врахувати, що для деяких ефективніше буде групове вивчення іноземних мов, яке стимулює бути кращими в групі, дозволяє в процесі навчання спілкуватися з іншими студентами, вчитися на їхніх помилках і переймати їх благополучний досвід.

Як проходить групове навчання?

 • Групи формуються за рівнями володіння мовою (від елементарного до вільного).
 • У кожній групі - до 6 чоловік, заняття проводяться в затишних класах, обладнаних необхідними навчальними матеріалами та апаратурою.
 • При корпоративному навчанні максимальну кількість слухачів - 12 осіб, а місце проведення занять - наша мовна школа або територія компанії-клієнта (при наявності відповідних умов для корпоративного вивчення мови).

Хочете вчитися в нашій школі іноземних мов або потрібна додаткова інформація? Зателефонуйте нам. Будемо раді допомогти!

Чому обирають наші курси іноземних мов?

Прогресивні методики
Ми використовуємо все краще, що пропонує традиційна академічна освіта, а також застосовуємо успішний досвід інноваційних навчальних програм, власні напрацювання та спеціальні освітні програми, спрямовані на прискорене вивчення англійської мови.
детальніше
Професійні педагоги
Наші мовні курси ведуть кваліфіковані викладачі з вищою освітою та багаторічним досвідом навчання англійській мові, які періодично проходять стажування за кордоном, а головне, люблять свою роботу і прагнуть зробити вивчення іноземних мов доступним і цікавим.
детальніше
Ефективна схема навчання
Наші курси іноземних мов враховують індивідуальні особливості і потреби кожного учня, пропонуючи різні форми навчання та інтенсивність занять. А невимушена, неформальна, але конструктивна атмосфера на уроках сприяє комфортному і продуктивному засвоєнню матеріалу.
детальніше
Доступна вартість
Завдяки демократичним цінами нашої мовної школи курси англійської мови може дозволити собі кожен. Не обов'язково робити внесок за весь курс навчання відразу, можлива помісячна оплата. А гнучка система знижок, постійно діючі акції та програми лояльності дозволять заощадити.
детальніше
Оставити заявку на навчання
г. Киев г. Обухов:
(067) 235-70-33
Конча-Заспа г. Украинка:
(096) 191-51-71
Подати заявку
Акція
Створи свій власний фільм англійською мовою! Створи свій власний фільм англійською мовою!

Запрошуємо дітей від 7 до 16 років пізнати світ кінематографу та відчути себе справжніми акторами ангійського кіно! Вартість програми - 750грн.

детальніше
Галерея
Сертифікати наших маленьких студентів детальніше

© 2022 - km-school.com.ua

webminton.com