Прогресивна школа іноземних мов

Київ, Українка, Обухів
Навчання онлайн
Навчання онлайн

Онлайн курси англійської мови

Вивчайте англійську онлайн. Дешевше за офлайн курси, а результат той самий. Не витрачайте час на дорогу. Займайтесь у звичних домашніх умовах. Знайомтесь з новими людьми зі всієї України. КОНСУЛЬТАЦІЯ І ПРОБНИЙ УРОК - БЕЗКОШТОВНО!!! Спробуйте прямо зараз.
детальніше
Англійська для дорослих. Загальний курс
Англійська мова

Англійська для дорослих. Загальний курс

Запрошуємо на курси англійської мови для дорослих. Це загальна програма, заснована на поступовому засвоєнні 6 рівнів володіння мовою (від початкового до просунутого). Після закінчення курсу ви опануєте англійську практично на рівні рідної мови.
детальніше
Англійська мова для дітей.<br>Загальний курс
Англійська мова

Англійська мова для дітей.
Загальний курс

Ми пропонуємо ефективне навчання дітей англійській мові відповідно за їх віком, індивідуальними особливостями і цілями навчання. Кожен курс включає в себе real-life-skills і practical English, а викладання проходить в ігровій формі.
детальніше
Корпоративне навчання<br>англійській мові
Англійська мова

Корпоративне навчання
англійській мові

Пропонуємо якісне корпоративне навчання англійській мові в Києві, Обухові, Українці. Ми підберемо для ваших співробітників необхідну програму курсу: універсальний, ділової, змішаний або курс підготовки до міжнародних іспитів.
детальніше
Ділова <br>англійська
Англійська мова

Ділова
англійська

Наші курси Business English - для тих, хто бажає досконало оволодіти загальною або профільної діловою лексикою, розвинути усні та письмові навички бізнес-комунікацій. Ви навчитеся за допомогою англійської мови ефективно вирішувати бізнес-завдання.
детальніше
Підготовка<br>до ЗНО
Англійська мова

Підготовка
до ЗНО

KM LANGUAGE SCHOOL запрошує учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл на курси англійської мови з підготовки до зовнішнього незалежного оцніювання (підготовка до ЗНО).
детальніше
Підготовка до<br>TOEFL, IELTS,<br>FCE, CAE, CPE
Англійська мова

Підготовка до
TOEFL, IELTS,
FCE, CAE, CPE

Підготовка до міжнародних іспитів TOEFL, IELTS, FCE, CAE, CPE
детальніше
Курси німецької мови
Німецька мова

Курси німецької мови

Пропонуємо загальний курс вивчення німецької мови індивідуально або в групах. Після закінчення навчання ви зможете вільно використовувати німецький в повсякденному житті, на роботі або в навчанні.
детальніше
Курси польської мови
Польська мова

Курси польської мови

В нашій школі ви можете пройти базовий курс вивчення польської мови індивідуально або в групі. Можливо корпоративне навчання. Після закінчення курсів ви будете вільно спілкуватися польською на будь-які теми (усно і письмово).
детальніше

Чому обирають наші курси іноземних мов?

Прогресивні методики
Ми використовуємо все краще, що пропонує традиційна академічна освіта, а також застосовуємо успішний досвід інноваційних навчальних програм, власні напрацювання та спеціальні освітні програми, спрямовані на прискорене вивчення англійської мови.
детальніше
Професійні педагоги
Наші мовні курси ведуть кваліфіковані викладачі з вищою освітою та багаторічним досвідом навчання англійській мові, які періодично проходять стажування за кордоном, а головне, люблять свою роботу і прагнуть зробити вивчення іноземних мов доступним і цікавим.
детальніше
Ефективна схема навчання
Наші курси іноземних мов враховують індивідуальні особливості і потреби кожного учня, пропонуючи різні форми навчання та інтенсивність занять. А невимушена, неформальна, але конструктивна атмосфера на уроках сприяє комфортному і продуктивному засвоєнню матеріалу.
детальніше
Доступна вартість
Завдяки демократичним цінами нашої мовної школи курси англійської мови може дозволити собі кожен. Не обов'язково робити внесок за весь курс навчання відразу, можлива помісячна оплата. А гнучка система знижок, постійно діючі акції та програми лояльності дозволять заощадити.
детальніше

Курси англійської мови (Київ, Українка, Обухів)

Школа іноземних мов KM LANGUAGE SCHOOL пропонує відмінну можливість вам і вашим дітям в досконало опанувати англійську мову в найкоротші терміни. Для цього ми використовуємо комунікативну методику, засновану на повній відмові від рідної мови під час занять і максимальному зануренні студентів в живе англомовне середовище. У підсумку ви навчитеся не просто долати мовний бар'єр, але і відчувати іноземну мову, мислити на ній. А це і є запорука успіху у вивченні англійської мови!

Ми проводимо курси англійської мови в Києві, Обухові і Українці. Тут ви можете вибрати найбільш підходящий вам варіант навчання:

  • Групові заняття або репетитор з англійської.
  • Загальна англійська або спеціальний курс.
  • Англійська для дітей, для дорослих або корпоративна англійська.
  • Заняття в будні або вихідні дні; в ранковий, денний або вечірній час.
  • Англійська мова для початківців або просунутий курс.
  • Стандартна або інтенсивна програма вивчення мови.

Також ми додатково пропонуємо курси німецької та польської мов; усний і письмовий переклад, послуги перекладача (англійська, німецька, польська).

Щоб дізнатися докладну інформацію і записатися на наші курси англійської мови в Києві (Обухові, Українці) зателефонуйте нам або надішліть заявку на навчання.

  • Перше заняття на будь-яких мовних курсах - пробне, а значить, безкоштовне!
  • Кожен наш студент проходить безкоштовне попереднє тестування для виявлення рівня володіння іноземною мовою і визначення найбільш ефективної схеми навчання.
  • Після закінчення курсів видаються відповідні сертифікати.
Оставити заявку на навчання
г. Киев г. Обухов:
(067) 235-70-33
Конча-Заспа г. Украинка:
(096) 191-51-71
Подати заявку
Акція
Створи свій власний фільм англійською мовою! Створи свій власний фільм англійською мовою!

Запрошуємо дітей від 7 до 16 років пізнати світ кінематографу та відчути себе справжніми акторами ангійського кіно! Вартість програми - 750грн.

детальніше
Галерея
Сертифікати наших маленьких студентів детальніше

© 2022 - km-school.com.ua

webminton.com