Англійська мова
Англійська для дорослих. Загальний курс

Вік:від 18 років

Заняття:2 р. на тиждень або по СБ

Групи:до 6 осіб

Тривалість заняття:

60 або 90 хвилин (120 хвилин по суботах)

Тривалість курса:

120 годин на вивчення кожного рівня (з шести)

Програма курса:
Ми пропонуємо загальний курс вивчення англійської для дорослих, заснований на поступовому освоєнні 6 рівнів володіння мовою (від початкового до просунутого): Beginner, Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate, Upper-Intermediate, Advanced.
Будь-який рівень включає в себе теми, спрямовані на розвиток практичних навичок, які можна застосувати в реальному житті. Кожен урок будується так, щоб розвивалися всі навички паралельно (говоріння, письмо, аудіювання, читання).
Після закінчення загального курсу ви опануєте англійську практично на рівні рідної мови.

Англійська мова для дорослих

Англійська мова для дорослих

Обухів, Українка

Як проходить навчання?

  • Перед початком курсу студенти проходять тестування для визначення рівня володіння англійською мовою і заповнюють спеціальну форму «Аналіз потреб студента», на підставі якої викладач розробляє таку програму, яка допоможе учням максимально досягти необхідних цілей.
  • Ви можете почати навчання з будь-якої з ступенів курсу за умови відповідності ваших знань мови вибраного рівня (що визначається за результатами тестування).
  • Протягом курсу викладачі оцінюють прогрес студентів (навички говоріння, читання, аудіювання, письма, а також знання граматики, словниковий запас і вимова). За підсумками оцінки проводиться коригування програми курсу.
  • По закінченню навчання студенти пишуть фінальний тест і отримують сертифікат про закінчення курсу англійської мови для дорослих з результатами фінального тестування.

Чому вас навчить загальний курс «Англійська для дорослих»?

Загальна англійська - це базовий курс англійської мови, який включає універсальну мовну підготовку з упором на основні навички повсякденного спілкування:

  • Розмовна англійська. Наші курси англійської для дорослих допоможуть подолати мовний бар'єр, розширять словниковий запас по типових життєвих ситуаціях, навчать хорошій вимові, чіткому викладу думок, питань, побажань на англійській мові, граматично правильній побудові речень.
  • Слухове сприйняття англійської мови. З нашою допомогою ви будете розуміти швидку мову носіїв мови, швидко вловлювати зміст почутого, орієнтуватися у змісті і інтонаціях, чітко розрізняти почуті слова, часові форми дієслів і мовні звороти.
  • Читання англійською мовою. Ми навчимо вас швидко дізнаватися і вимовляти знайомі слова при читанні англійського тексту, читати невідомі слова за правилами транскрипції, грамотно розставляти наголоси в словах і реченнях.
  • Письмова англійська. Наші курси англійської мови для дорослих виділяють значну частину часу різним формальним і неформальним письмовим формам, які часто застосовуються в повсякденному житті. На курсах ви навчитеся грамотному вираженню своїх думок на папері, застосуванню вступних слів і спеціальних оборотів, а також правильному і красивому написанню англійських символів в зв'язці один з одним.

У процесі навчання ви освоїте необхідні елементи комунікації з усіх актуальних тем: родина, транспорт, їжа, гроші, подорожі, захоплення, зовнішність людини, тварини, будинок, здоров'я, освіту, спорт, країни, покупки, робота, мистецтво, традиції, етикет, свята, наука і т.д.

У підсумку наш загальний мовний курс для дорослих допоможе вам опанувати англійську практично на рівні рідної мови. А це дасть можливість вивчати англійську мову далі (більш поглиблено, по вузькопрофільних дисциплінах і спеціалізаціях).

Навчальні матеріали загального курсу англійської мови

Наша школа в своєму освітньому процесі використовує комунікативний підхід. Це означає, що всі заняття проходять виключно англійською мовою з максимальним зануренням учнів в мовне середовище.

Для навчання за основу беруться підручники відповідного мовного рівня від провідних видавництв: Cambridge, Oxford, Longman, Pearson та ін. Також використовуються навчальні матеріали, які наші викладачі самостійно розробляють безпосередньо для кожної своєї конкретної групи студентів. Використовуючи свій багаторічний досвід роботи, вони підбирають той набір методичних і навчальних інструментів, які зроблять курси англійської для дорослих найбільш ефективними.

Також, крім загального курсу англійської мови, наша школа пропонує дорослим студентам спеціалізовані курси, в т.ч. ділова англійська та підготовка до міжнародних іспитів TOEFL, IELTS, FCE, CAE, CPE.

Щоб задати питання або записатися на курси англійської для дорослих в Києві, Обухові, Українці, зателефонуйте нам або надішліть заявку на навчання з сайту

Оставити заявку на навчання
г. Киев г. Обухов:
(067) 235-70-33
Конча-Заспа г. Украинка:
(096) 191-51-71
Подати заявку
Акція
Створи свій власний фільм англійською мовою! Створи свій власний фільм англійською мовою!

Запрошуємо дітей від 7 до 16 років пізнати світ кінематографу та відчути себе справжніми акторами ангійського кіно! Вартість програми - 750грн.

детальніше
Галерея
Сертифікати наших маленьких студентів детальніше

© 2021 - km-school.com.ua

webminton.com