Викладачі
Олена Діхтяр
Олена Діхтяр

Олена народилася в Києві, виросла в Славутичі, а згодом переїхала до Обухова. Вищу освіту отримала в Національному педагогічному університеті ім. М.П. Драгоманова у 2002 за фахом географія та іноземна мова і література(англійська). Олена розпочала свою діяльність як викладач анг. мови у 2000 р. у Київському славістичному університеті. У 2005 зайнялась репетиторською діяльностю, а в 2012 приєдналась до команди "KM Language School". Завдяки активній участі уміжнародних конференціях неодноразово номінувалась на звання "Викладач сезону". Наразі обіймає посаду старшого викладача в "KM Language School".

сертифікати
Олена Циганок
Олена Циганок

У 2004 році закінчила Київський славістичний університет і отримала диплом за спеціальністю "Мова та література (англійська)" та здобула кваліфікацію спеціаліста з англійської мови та літератури. Олена займається з дітками та дорослими, проводить підготовку дітей до Міжнародним Кембріджсім іспитів (YLE, KET, PET). Також  у Олени є друга юридична освіта.

сертифікати

Чому обирають наші курси іноземних мов?

Прогресивні методики
Ми використовуємо все краще, що пропонує традиційна академічна освіта, а також застосовуємо успішний досвід інноваційних навчальних програм, власні напрацювання та спеціальні освітні програми, спрямовані на прискорене вивчення англійської мови.
детальніше
Професійні педагоги
Наші мовні курси ведуть кваліфіковані викладачі з вищою освітою та багаторічним досвідом навчання англійській мові, які періодично проходять стажування за кордоном, а головне, люблять свою роботу і прагнуть зробити вивчення іноземних мов доступним і цікавим.
детальніше
Ефективна схема навчання
Наші курси іноземних мов враховують індивідуальні особливості і потреби кожного учня, пропонуючи різні форми навчання та інтенсивність занять. А невимушена, неформальна, але конструктивна атмосфера на уроках сприяє комфортному і продуктивному засвоєнню матеріалу.
детальніше
Доступна вартість
Завдяки демократичним цінами нашої мовної школи курси англійської мови може дозволити собі кожен. Не обов'язково робити внесок за весь курс навчання відразу, можлива помісячна оплата. А гнучка система знижок, постійно діючі акції та програми лояльності дозволять заощадити.
детальніше
Оставити заявку на навчання
г. Киев г. Обухов:
(067) 235-70-33
Конча-Заспа г. Украинка:
(096) 191-51-71
Подати заявку
Акція
Створи свій власний фільм англійською мовою! Створи свій власний фільм англійською мовою!

Запрошуємо дітей від 7 до 16 років пізнати світ кінематографу та відчути себе справжніми акторами ангійського кіно! Вартість програми - 750грн.

детальніше
Галерея
Сертифікати наших маленьких студентів детальніше

© 2021 - km-school.com.ua

webminton.com