Викладачі
Валерія Щербань
Валерія Щербань

Валерія закінчила Національний транспортний університет за спеціальністю «Філологія та переклад» з відзнакою у 2018 році. Використовуючи отримані знання та власний досвід на практиці, уже більше 4 років успішно викладає англійську як для дорослих, так і для дітей, а також проводить підготовку до ЗНО для майбутніх абітурієнтів. Має великий досвід спілкування з носіями мови.

сертифікати
Світлана Ткаченко
Світлана Ткаченко

Закінчила Київський лінгвістичний університет за фахом "Англійська мова і література". Після закінчення університету працювала перекладачем в різних міжнародних проектах, має великий досвід роботи в якості приватного репетитора. У 2019 році приєдналася до дружної команди "КМ Language School". Викладання вважає своїм покликанням, постійно удосконалюється, застосовує нові методи навчання і вважає успіхи студентів кращою оцінкою своєї роботи.

сертифікати
Ніна Стратюк
Ніна Стратюк

У 2017 році, Ніна закінчила лінгвістичний факультет за фахом переклад англійської і французької мови у Білоцерківському національному аграрному університеті, де і отримала диплом бакалавра. В 2018 році в Київському лінгвістичному університеті за фахом перекладоведення: професійно-орієнтований переклад англійської і французької мов, отримала диплом магістра. За весь час навчання, Ніна успішно застосовувала отримані знання на практиці і із задоволенням займалася репетиторством і фрилансом. Крім того, вона мала багатократний досвід спілкування з носіями мови. На посаді викладача в "KM Language school" Ніна  з 2018 року.  Її зайняття завжди цікаве і захоплююче як для дітей так і для дорослих.

сертифікати
Олена Діхтяр
Олена Діхтяр

Олена народилася в Києві, виросла в Славутичі, а згодом переїхала до Обухова. Вищу освіту отримала в Національному педагогічному університеті ім. М.П. Драгоманова у 2002 за фахом географія та іноземна мова і література(англійська). Олена розпочала свою діяльність як викладач анг. мови у 2000 р. у Київському славістичному університеті. У 2005 зайнялась репетиторською діяльностю, а в 2012 приєдналась до команди "KM Language School". Завдяки активній участі уміжнародних конференціях неодноразово номінувалась на звання "Викладач сезону". Наразі обіймає посаду старшого викладача в "KM Language School".

сертифікати
Олена Циганок
Олена Циганок

У 2004 році закінчила Київський славістичний університет і отримала диплом за спеціальністю "Мова та література (англійська)" та здобула кваліфікацію спеціаліста з англійської мови та літератури. Олена займається з дітками та дорослими, проводить підготовку дітей до Міжнародним Кембріджсім іспитів (YLE, KET, PET). Також  у Олени є друга юридична освіта.

сертифікати
Андрій Міхеєв
Андрій Міхеєв

З 2009 по 2015 р. здобував освіту в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Почав викладати англійську мову в 2012 році спочатку як приватний репетитор, а в 2015 році приєднався до дружньої команди викладачів нашої школи. Англійську сприймає не лише як іноземну мову чи професію, а як стиль життя. Займається громадсько-політичною діяльністю, є членом організації "Європейська молодь України", яка популяризує західні ліберальні цінності. Брав участь в багатьох міжнародних конференціях, де мав змогу познайомитися з молодими політичними лідерами різних країн світу.

сертифікати

Чому обирають наші курси іноземних мов?

Прогресивні методики
Ми використовуємо все краще, що пропонує традиційна академічна освіта, а також застосовуємо успішний досвід інноваційних навчальних програм, власні напрацювання та спеціальні освітні програми, спрямовані на прискорене вивчення англійської мови.
детальніше
Професійні педагоги
Наші мовні курси ведуть кваліфіковані викладачі з вищою освітою та багаторічним досвідом навчання англійській мові, які періодично проходять стажування за кордоном, а головне, люблять свою роботу і прагнуть зробити вивчення іноземних мов доступним і цікавим.
детальніше
Ефективна схема навчання
Наші курси іноземних мов враховують індивідуальні особливості і потреби кожного учня, пропонуючи різні форми навчання та інтенсивність занять. А невимушена, неформальна, але конструктивна атмосфера на уроках сприяє комфортному і продуктивному засвоєнню матеріалу.
детальніше
Доступна вартість
Завдяки демократичним цінами нашої мовної школи курси англійської мови може дозволити собі кожен. Не обов'язково робити внесок за весь курс навчання відразу, можлива помісячна оплата. А гнучка система знижок, постійно діючі акції та програми лояльності дозволять заощадити.
детальніше
Оставити заявку на навчання
г. Киев г. Обухов:
(067) 235-70-33
Конча-Заспа г. Украинка:
(097) 186-19-14
Подати заявку
Акція
Створи свій власний фільм англійською мовою! Створи свій власний фільм англійською мовою!

Запрошуємо дітей від 7 до 16 років пізнати світ кінематографу та відчути себе справжніми акторами ангійського кіно! Вартість програми - 750грн.

детальніше
Галерея
Сертифікати наших маленьких студентів детальніше

© 2020 - km-school.com.ua

webminton.com