Викладачі
Аліна Лук’яненко
Аліна Лук’яненко

Аліна закінчила англомовний факультет та здобула повну вищу освіту в Національному авіаційному університеті у 2013 році, а також отримала свідотство про успішне навчання на курсах іноземних мов. З 20 років Аліна почала викладати англійську і не припиняє дотепер. Її навчальні інтереси охоплюють викладання у дорослих та молодших слухачів та способи кращого вивчення мови за межами класної кімнати. Має досвід спілкування з носіями англійської мови.

сертифікати
Ніна Стратюк
Ніна Стратюк

У 2017 році, Ніна закінчила лінгвістичний факультет за фахом переклад англійської і французької мови у Білоцерківському національному аграрному університеті, де і отримала диплом бакалавра. В 2018 році в Київському лінгвістичному університеті за фахом перекладоведення: професійно-орієнтований переклад англійської і французької мов ,отримала диплом магістра. За весь час навчання, Ніна успішно застосовувала отримані знання на практиці і із задоволенням займалася репетиторством і фрилансом. Крім того, вона мала багатократний досвід спілкування з носіями мови. На посаді викладача в "KM Language school" Ніна  нещодавно, але її зайняття завжди цікаве і захоплююче як для дітей так і для дорослих.

сертифікати
Олена Діхтяр
Олена Діхтяр

Олена народилася в Києві, виросла в Славутичі, а згодом переїхала до Обухова. Вищу освіту отримала в Національному педагогічному університеті ім. М.П. Драгоманова у 2002 за фахом географія та іноземна мова і література(англійська). Олена розпочала свою діяльність як викладач анг. мови у 2000 р. у Київському славістичному університеті. У 2005 зайнялась репетиторською діяльностю, а в 2012 приєдналась до команди "KM Language School". Завдяки активній участі уміжнародних конференціях неодноразово номінувалась на звання "Викладач сезону". Наразі обіймає посаду старшого викладача в "KM Language School".

сертифікати
Циганок Олена
Циганок Олена

У 2004 році закінчила Київський славістичний університет і отримала диплом за спеціальністю "Мова та література (англійська)" та здобула кваліфікацію спеціаліста з англійської мови та літератури. Вже більше трьох років вона займається з дітками та дорослими, проводить підготовку дітей до Міжнародним Кембріджсім іспитів (YLE, KET, PET). Так само у Олени є друга юридична освіта.

сертифікати
Андрій Міхеєв
Андрій Міхеєв

Народився в м. Українка Київської області. З 2009 по 2015 рр. здобував освіту в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Почав викладати англійську мову в 2012 році спочатку як приватний репетитор, а в 2015 році приєднався до дружньої команди викладачів школи "Knowledge Matters". Англійську мову сприймає не лише як іноземну мову чи професію, а як стиль життя. Займається громадсько-політичною діяльністю, є членом організації "Європейська молодь України", яка популяризує західні ліберальні цінності. Брав участь в багатьох міжнародних конференціях для молоді, де мав змогу познайомитися з молодими політичними лідерами різних країн світу.

сертифікати

Чому обирають наші курси іноземних мов?

Прогресивні методики
Ми використовуємо все краще, що пропонує традиційна академічна освіта, а також застосовуємо успішний досвід інноваційних навчальних програм, власні напрацювання та спеціальні освітні програми, спрямовані на прискорене вивчення англійської мови.
детальніше
Професійні педагоги
Наші мовні курси ведуть кваліфіковані викладачі з вищою освітою та багаторічним досвідом навчання англійській мові, які періодично проходять стажування за кордоном, а головне, люблять свою роботу і прагнуть зробити вивчення іноземних мов доступним і цікавим.
детальніше
Ефективна схема навчання
Наші курси іноземних мов враховують індивідуальні особливості і потреби кожного учня, пропонуючи різні форми навчання та інтенсивність занять. А невимушена, неформальна, але конструктивна атмосфера на уроках сприяє комфортному і продуктивному засвоєнню матеріалу.
детальніше
Доступна вартість
Завдяки демократичним цінами нашої мовної школи курси англійської мови може дозволити собі кожен. Не обов'язково робити внесок за весь курс навчання відразу, можлива помісячна оплата. А гнучка система знижок, постійно діючі акції та програми лояльності дозволять заощадити.
детальніше
Оставити заявку на навчання
г. Киев г. Обухов:
(067) 235-70-33
Конча-Заспа г. Украинка:
(097) 186-19-14
Подати заявку
Акція
Створи свій власний фільм англійською мовою! Створи свій власний фільм англійською мовою!

Запрошуємо дітей від 7 до 16 років пізнати світ кінематографу та відчути себе справжніми акторами ангійського кіно! Вартість програми - 750грн.

детальніше
Галерея
Сертифікати наших маленьких студентів детальніше

© 2020 - km-school.com.ua

webminton.com