Англійська мова
Підготовка до
TOEFL, IELTS,
FCE, CAE, CPE

Вік:від 18 років

Заняття:2 рази на тиждень (або по суботах)

Групи:до 6 осіб

Тривалість заняття:

60, 90 або 120 хвилин (на вибір)

Тривалість курса:

розраховується індивідуально

Програма курса:
Програма курсу складена з урахуванням всіх вимог до проходження міжнародних тестів TOEFL, IELTS, FCE, CAE, CPE та орієнтована на усні та письмові навички, достатні для підтвердження необхідного рівня володіння англійською мовою.
Проходження нашого курсу гарантує вам успішну здачу будь-якого міжнародного іспиту .

Підготовка до міжнародних іспитів TOEFL, IELTS, FCE, CAE, CPE

Підготовка до міжнародних іспитів TOEFL, IELTS, FCE, CAE, CPE

Обухів, Українка

Міжнародні іспити з англійської мови здають для отримання сертифікатів (дипломів), що дозволяють офіційно вчитися і працювати в інших державах, а також переїжджати на постійне проживання в англомовні країни.

До найбільш поширених міжнародних тестів належать TOEFL, IELTS, FCE, CAE, CPE. Кожен з них має свою систему тестування знань і відрізняється рівнем вимог до володіння мовою.

KM LANGUAGE SCHOOL проводить якісну підготовку до різних міжнародних іспитів з англійської мови iз застосуванням спеціальних програм, що враховують специфіку конкретних тестів.

IELTS (International English Language Testing System) - міжнародний іспит з оцінки знань англійської мови, який включає 2 види тестiв: Academic - обов'язковий для подння документів на навчання у ВНЗ Великобританії, Нової Зеландії, Канади, Австралії, Ірландії, та General Training - для людей, якi мають намiр працевлаштовуватися або переїхати на ПМП в ці країни. При цьому проходження тесту Academic в IELTS, порівняно з General Training, відрізняється підвищеною складністю іспиту з читання і писання.

Викладачі KM LANGUAGE SCHOOL знають всі особливості цих міжнародних тестів, і готові забезпечити належну підготовку до IELTS по всіх чотирьом критеріям: аудіювання, читання, писання, мовлення.

TOEFL (Test of English as a Foreign Language) - американський міжнародний іспит з англійської мови, який необхідний для навчання і роботи в США, Канаді та деяких інших англомовних країнах. Підготовка до TOEFL включає розвиток і вдосконалення знань, навичок і умінь для розуміння і використання саме американської англійської мови.

Наші курси з підготовки до TOEFL враховують цю особливість і неодмінно допоможуть Вам отримати сертифікат TOEFL для навчання, стажування, працi та проживання за кордоном.

Кембриджські іспити KET, PET, FCE, CAE, CPE - це серія міжнародних іспитів з п'яти рівнiв володіння англійською мовою:

  1. KET (Key English Test) - Кембриджський іспит першого рівня складності, сертифікат з якого підтверджує знання англійської мови на базовому рівні і придатний для подорожей в англомовнi країни.
  2. PET (Preliminary English Test) - Кембриджський тест другого рівня складності з видачею сертифіката, що засвідчує середній рівень знань англійської.
  3. FCE (First Certificate in English) - Кембриджський міжнародний іспит третього рівня складності. Сертифікат FCE підтверджує ступінь володіння англійською мовою на рівні Intermediate. Підготовка до FCE на наших курсах гарантує здачу тестів і відмінний практичний результат (впевнене спілкування, ведення листування та телефонних переговорів, участь у тренінгах, читання нескладних текстів).
  4. CAE (Cambridge Certificate in Advanced English) - Кембриджський міжнародний тест четвертого рівня складності. Сертифікат CAE означає володіння мовою на високому рівні Advanced. З нашою допомогою підготовка до CAE пройде успішно і дозволить грамотно використовувати англійську в багатьох повсякденних ситуаціях, а також для навчання і роботи за кордоном, складання іспитів з різних спеціальностей англійською мовою.
  5. CPE (Certificate of Proficiency in English) - Кембриджський міжнародний тест вищого рівня складності. Сертифікат CPE означає ступінь володіння англійською на рівні носія мови і затребуваний у роботодавців і у ВНЗ всього світу. На наших курсах з підготовки до CPE діє спеціальна програма, яка гарантовано допоможе Вам скласти цей міжнародний іспит.

Щоб записатися на курси з підготовки до IELTS, FCE, CAE, CPE, TOEFL або дізнатися докладну інформацію з навчання, відправте «заявку на навчання» або зателефонуйте нам. Будемо раді допомогти!

Оставити заявку на навчання
г. Киев г. Обухов:
(067) 235-70-33
Конча-Заспа г. Украинка:
(096) 191-51-71
Подати заявку
Акція
Створи свій власний фільм англійською мовою! Створи свій власний фільм англійською мовою!

Запрошуємо дітей від 7 до 16 років пізнати світ кінематографу та відчути себе справжніми акторами ангійського кіно! Вартість програми - 750грн.

детальніше
Галерея
Сертифікати наших маленьких студентів детальніше

© 2021 - km-school.com.ua

webminton.com