Англійська мова
Ділова
англійська

Вік:від 18 років

Заняття:2 рази на тиждень (або по суботах)

Групи:до 6 осіб

Тривалість заняття:

60, 90 або 120 хвилин (на вибір)

Тривалість курса:

розраховується індивідуально

Програма курса:
Програма бізнес-курсу включає вивчення англійської мови з упором на ділову лексику, а також базові усні та письмові навички ділових комунікацій, зокрема, для ділового листування, презентацій, нарад, переговорів і зустрічей, співбесід на роботу.
Також ми пропонуємо курси професійної англійської мови для різних сфер діяльності (IT, фінанси, юриспруденція, медицина, психологія, політика, виробництво і т.д.).

Ділова англійська-бізнес курс

Ділова англійська-бізнес курс

Обухів, Українка

Ділова англійська мова є сьогодні інструментом професійного вирішення бізнес-завдань, чудовою можливістю для особистісного зростання і просування по кар'єрних сходах.

Для всіх, хто планує ефективно використовувати ділову англійську в роботі, наша прогресивна школа іноземних мов KM LANGUAGE SCHOOL пропонує багатоступінчатий курс Business English (бізнес англійська).

Це бізнес курс з упором на ділову лексику, спрямований на розвиток усних і письмових навичок ділових комунікацій, які можна застосовувати для основних складових бізнесу:

  • ділова англійська мова для презентацій - допоможе Вам не лише опанувати специфічну лексику, але й освоїти мистецтво подачі матеріалу для різних аудиторій, публічних виступiв;
  • бізнес англійська для проведення ділових переговорів і зустрічей - надасть професійні навички ділової взаємодії в бізнес поїздках, закордонних відрядженнях, при особистому спілкуванні з зарубіжними партнерами або клієнтами, а також при діловому спілкуванні по телефону;
  • ділове листування англійською мовою - це одна з важливих навичок, яку Ви освоїте на бізнес курсі. Це дозволить Вам грамотно вести ділову переписку з урахуванням стилю спілкування і оформляти ділові листи англійською мовою відповідно до прийнятих стандартів;
  • бізнес англійська для участі в нарадах - курс для працівників міжнародних компаній, де необхідно добре розуміти колег, дохідливо висловлюватися, відстоювати свою думку і виступати з доповідями і звітами.

Це програма загального курсу бізнес англійської. Також наші викладачі іноземної мови можуть провести для Вас спеціалізовані ділові курси.

Спеціалізовані курси бізнес-англійської

Прогресивна школа іноземних мов KM LANGUAGE SCHOOL готова розробити і провести спеціально під Ваш запит курси професійної англійської мови для різних областей: фінансовий сектор, банківська справа і кредитування, маркетинг і реклама, збут, розміщення замовлень і закупівлі, бухгалтерська справа і облік, обслуговування клієнтів, менеджмент, юридичний сектор, IT сфера, енергетика, авіація, медицина і фармацевтика, судноплавні технології, психологія та релігія, політика і соціологія, туризм, ювелірна справа, курси для секретарів.

Особливим напрямком наших курсів є підготовка до співбесіди при прийомі на роботу в компанію з обов'язковим знанням англійської мови. Ми підготуємо для Вас індивідуальну програму бізнес курсу на основі Вашого резюме і навчимо грамотно відповідати на стандартні і нетипові питання на співбесіді (у т.ч. по телефону), правильно складати ділові документи, впевнено вести себе в різних ситуаціях.

Для занять на бізнес-курсі рекомендований рівень володіння мовою - pre-intermediate і вище. Якщо ж ви володієте мовою на початковому рівні, можна почати навчання з вступного курсу ділової англійської мови, який навчить Вас елементарним навичкам спілкування на робочі теми (розповідь про свою компанію, про себе, про свої обов'язки, розмова по телефону, призначення зустрічей, складання стандартних документів тощо).

Навчання можливе як в групах, так і індивідуально. Тривалість бізнес курсів залежить від початкового рівня слухачів і тематичної специфіки мови.

Якщо Ви хочете отримати додаткову інформацію про нашi курси або бажаєте записатися на навчання в KM LANGUAGE SCHOOL, відправляйте заявку на навчання або дзвоніть нам за телефоном. Будемо раді допомогти!

Оставити заявку на навчання
г. Киев г. Обухов:
(067) 235-70-33
Конча-Заспа г. Украинка:
(096) 191-51-71
Подати заявку
Акція
Створи свій власний фільм англійською мовою! Створи свій власний фільм англійською мовою!

Запрошуємо дітей від 7 до 16 років пізнати світ кінематографу та відчути себе справжніми акторами ангійського кіно! Вартість програми - 750грн.

детальніше
Галерея
Сертифікати наших маленьких студентів детальніше

© 2021 - km-school.com.ua

webminton.com