Англійська мова
Підготовка
до ЗНО

Вік:випускники шкіл

Заняття:2 рази на тиждень (або по суботах)

Групи:до 6 осіб

Тривалість заняття:

60, 90 або 120 хвилин (на вибір)

Тривалість курса:

розраховується індивідуально

Програма курса:
Ми склали програму підготовки до ЗНО у відповідності з державними вимогами до знань і вмінь учнів в області використання лексики та граматики, читання, письма англійською мовою.
Після закінчення курсу ви будете на належному рівні володіти основними темами, які можуть бути задані на ЗНО.

Підготовка до ЗНО з англійської мови

Підготовка до ЗНО з англійської мови

Обухів, Українка

KM LANGUAGE SCHOOL запрошує учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл на курси англійської мови з підготовки до зовнішнього незалежного оцніювання (підготовка до ЗНО).

Підготовка до ЗНО з англійської включає в себе:

  • повторення основних правил граматики та їх практичне опрацювання (часи і форми дієслів англійської мови, артиклі, вживання іменників, прикметників, числівників та інших частин мови, побудова простих і складних речень, пунктуація і т.д.);
  • підготовку до письмової частини ЗНО (написання текстів різної стилістики, встановлених Програмою загальноосвітніх навчальних закладів з англійської мови, відпрацювання структури текстів, стійких виразів та лексичних елементів мови);
  • розвиток навичок аудіювання (виконання вправ, пов'язаних із сприйняттям інформації на слух і її подальшим аналізом, письмовим і усним відображенням);
  • відпрацювання читання і розуміння текстів (практика грамотного читання великих блоків автентичних текстів, розвиток вміння узагальнити зміст прочитаного, виділити ключові слова, визначити сенс незнайомих слів за контекстом);
  • тренувальне виконання тестових завдань ЗНО з встановленням часових обмежень.

Ви зможете займатися в групах або проходити підготовку індивідуально з репетитором.

У ході підготовки до ЗНО наші викладачі виявлять проблемні сторони володіння англійською мовою та приділять їм особливу увагу.

Після закінчення курсів підготовки до ЗНО Ви зможете читати англійську літературу різних жанрів і розуміти загальний її сенс, писати особисті листи з елементами мовного етикету і складати ділові листи у вигляді заяв, скарг, запитів та ін., розповідати у письмовій та усній формі про події і фактах, думки і почуття, плани на майбутнє, ставити питання, сприймати інформацію носіїв мови на слух і спілкуватися на теми, які можуть бути задані на ЗНО.

З нашою допомогою Ви успішно пройдете зовнішнє незалежне оцiнювання і отримаєте саме той результат, на який розраховували.

Записатися на курси підготовки до ЗНО у KM LANGUAGE SCHOOL або задати питання з вивчення англійської мови Ви можете через «заявку на навчання» на сайті або по телефону.

Оставити заявку на навчання
г. Киев г. Обухов:
(067) 235-70-33
Конча-Заспа г. Украинка:
(096) 191-51-71
Подати заявку
Акція
Створи свій власний фільм англійською мовою! Створи свій власний фільм англійською мовою!

Запрошуємо дітей від 7 до 16 років пізнати світ кінематографу та відчути себе справжніми акторами ангійського кіно! Вартість програми - 750грн.

детальніше
Галерея
Сертифікати наших маленьких студентів детальніше

© 2021 - km-school.com.ua

webminton.com