Англійська мова
Англійська мова для дітей.
Загальний курс

Вік:від 3 до 17 років

Заняття:2 рази на тиждень

Групи:до 6 осіб

Тривалість заняття:

45 хвилин (3-5 років)
60 хвилин (6-13 років)
90 хвилин (14-17 років)

Тривалість курса:

8 месяців, три семестри (осінній, зимовий, весняний)

Програма курса:
Вибір програми навчання дітей англійській мові відбувається на основі аналізу їх потреб (цілей і завдань). Це може бути як загальний курс, так і підготовка до ЗНО, вступних іспитів ВНЗ, дитячих кембриджських іспитів.
Кожен курс включає в себе 'real-life-skills' і 'practical English' - викладання спрямоване на застосування навичок, максимально наближених до реального повсякденного життя і побутових ситуацій дітей.

Англійська мова для дітей

Англійська мова для дітей

Обухів, Українка

Як проходять уроки англійської для дітей?

Як і будь-яке навчання в нашій школі, навчання англійській мові дітей починається з попереднього тестування, яке визначає рівень знань, індивідуальні особливості та потреби кожної дитини. І вже за результатами тестів формуються групи, підбирається програма курсу, що враховує цілі і завдання навчання наших маленьких студентів.

Уроки англійської для дітей проходять в ігровій формі, з використанням інтерактивних технологій (мобільних телефонів, планшетів, ноутбуків), карток-картинок, активних ігор.

У роботі ми використовуємо підручники кращих видавництв (Cambridge (CUP), Oxford (OUP), Longman, Macmillan, Pearson), а також застосовуємо додаткові навчальні матеріали, розроблені викладачами школи спеціально для кожної конкретної навчальної групи курсу.

А щоб вивчення іноземної мови було максимально продуктивним, заняття проводяться виключно англійською мовою, повністю занурюючи дітей в мовне середовище, допомагаючи їм подолати мовний бар'єр і навчитися думати англійською.

При цьому наш загальний курс англійської для дітей включає в себе 'real-life-skills' і 'practical English' - викладання, спрямоване на застосування навичок, максимально наближених до реального повсякденного життя і побутових ситуацій (здача іспитів, канікули, відвідування спортивних заходів, подорожі, спілкування з однолітками).

Кожен семестр батьки отримують звіт по успішності від викладачів школи. А прогрес дітей можна оцінити з фінальних тестів курсу, за результатами яких видається відповідний сертифікат школи.

Спеціальні курси англійської мови для дітей

Крім базового навчання мови наші викладачі проводять спеціальні курси з підготовки дітей до проходження різних тестів і здачі іспитів з англійської.

Так, у нас є багаторічний успішний досвід підготовки старших школярів до здачі ЗНО, випускників шкіл - до здачі вступних іспитів до ВНЗ, дітей різного віку - до проходження міжнародних тестів і здачі найпрестижніших міжнародних іспитів з англійської мови з застосуванням спеціальних програм.

Зокрема, ми пропонуємо підготовку до дитячих кембриджських іспитів YLE (Starters, Movers, Flyers), KET, PET, FCE, що дає можливість незалежно оцінити успішність кожного окремого студента по 4 навичкам (письмо, говоріння, читання, аудіювання) в офіційному центрі по здачі кембриджських іспитів в Києві.

Успішне складання кембриджських іспитів PET (рівень B1 - intermediate) для загальноосвітніх шкіл та FCE (рівень В2 - upper-intermediate) для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням англійської мови зараховується як державна підсумкова атестація з виставленням в атестаті про повну загальну середню освіту атестаційної та річної оцінки 12 балів з англійської мови.

Якщо ви хочете записатися на навчання або дізнатися докладніше про наших курсах англійської для дітей в Києві, Обухові, Українці, зателефонуйте нам або надішліть заявку з сайту.

Оставити заявку на навчання
г. Киев г. Обухов:
(067) 235-70-33
Конча-Заспа г. Украинка:
(097) 186-19-14
Подати заявку
Акція
Створи свій власний фільм англійською мовою! Створи свій власний фільм англійською мовою!

Запрошуємо дітей від 7 до 16 років пізнати світ кінематографу та відчути себе справжніми акторами ангійського кіно! Вартість програми - 750грн.

детальніше
Галерея
Сертифікати наших маленьких студентів детальніше

© 2021 - km-school.com.ua

webminton.com