Німецька мова
Курси німецької мови

Вік:індивідуально

Заняття:2 рази на тиждень

Групи:до 6 осіб

Тривалість заняття:

60 або 90 хвилин (за вибором)

Тривалість курса:

індивідуально

Програма курса:
Загальний курс німецької мови має на увазі поетапне оволодіння практичними навичками і знаннями, необхідними для повноцінного читання, написання, говоріння і сприйняття на слух базового німецького. Так, у Вас є можливість освоїти всі рівні володіння мовою «з нуля» (Anfänger, Grundstufe, Aufbau 1, Aufbau 2, Fortgeschrittene 1, Fortgeschrittene 2).
Після закінчення навчання ви зможете вільно використовувати німецьку в повсякденному житті, на роботі або в навчанні.

Курси німецької мови

Курси німецької мови

Прогресивна школа іноземних мов KM LANGUAGE SCHOOL пропонує базовий курс вивчення загальної німецької в групах (до 6 студентів) або індивідуально з викладачем.

Наші курси німецької мови включають поетапне оволодіння навичками і знаннями, необхідними для вільного використання німецької в повсякденному житті, на роботі або в навчанні. Так, у Вас є можливість освоїти всі рівні володіння мовою «з нуля» (Anfänger, Grundstufe, Aufbau 1, Aufbau 2, Fortgeschrittene 1, Fortgeschrittene 2) або продовжити вивчення з рівня, відповідно Ваших знань (ступінь володіння німецькою мовою визначається за результатами попереднього тестування).

Навчання німецької мови супроводжується періодичним тестуванням і визначенням показників засвоєння навчального матеріалу. У разі необхідності викладачі приділяють час для усунення «прогалин» і помилок у вивченні мови. Таким чином, кожен учень наших курсів отримує необхідну увагу та індивідуальний контроль процесу навчання.

Закінчивши курси німецької мови, Ви отримаєте сертифікат про навчання в KM LANGUAGE SCHOOL.

Програма курсів німецької мови

Навчання німецькiй мовi на наших курсах проходить за програмою, заснованою на:

  • розвитку і вдосконаленні навичок розмовної мови: курси німецької мови допоможуть Вам невимушено висловлюватися, обговорювати актуальні теми, грамотно ставити запитання і відповідати на них, не боятися говорити німецькою. Все це досягається завдяки активному поповненню лексичного запасу, вивченню граматичного матеріалу, постановці німецької вимови, інтонації та акценту;
  • опрацюванні та удосконаленні навичок слухового сприйняття: наші курси німецької мови забезпечать вільне сприйняття на слух аудіо матеріалів на німецькій та розуміння розмовної мови носіїв. Ви будете чути не тільки загальну ідею голосової інформації, а й вловлювати тонкі нюанси почутого;
  • роботі з письмовою формою німецького: у процесі навчання на курсах німецької мови Ви навчитеся структуровано писати листи, автобіографії, твори, грамотно складати стандартні документи і вести листування, яскраво описувати свої думки, почуття, події;
  • оптимізації навичок читання: на курсах німецької мови в KM LANGUAGE SCHOOL Ви отримаєте найкращу підготовку для правильного читання і розуміння текстів різної складності. Напрацьований у процесі навчання лексичний матеріал дозволить Вам, не замислюючись, згадувати значення прочитаних слів.

Рольові ігри, діалоги, монологи, вправи, аудіювання, тренування, творчі завдання, перегляд відео та інші складові традиційного і комутативного підходу до навчання допоможуть Вам вивчити німецьку мову швидко і грунтовно!

Дорогі друзі, якщо Ви хочете записатися на мовні курси в KM LANGUAGE SCHOOL або у Вас є питання, відправте заявку на навчання або зателефонуйте нам по телефону. Будемо раді допомогти!

Оставити заявку на навчання
г. Киев г. Обухов:
(067) 235-70-33
Конча-Заспа г. Украинка:
(096) 191-51-71
Подати заявку
Акція
Створи свій власний фільм англійською мовою! Створи свій власний фільм англійською мовою!

Запрошуємо дітей від 7 до 16 років пізнати світ кінематографу та відчути себе справжніми акторами ангійського кіно! Вартість програми - 750грн.

детальніше
Галерея
Сертифікати наших маленьких студентів детальніше

© 2021 - km-school.com.ua

webminton.com